Trenutno pregledavate Manchester City osvojio Premier ligu prije roka!

Manchester City osvojio Premier ligu prije roka!

Dana 21. svibnja, Premier liga je otvorila uzbudljivu utakmicu, Manchester City 1-0 Chelsea. Naime, Arsenal je prije ove utakmice već pomogao Manchester Cityju da osvoji prvenstvo 3 kola prije roka, jer je Arsenal izgubio 0:1 na gostovanju kod Nottingham Foresta. Chelsea je 12.

Iako su već unaprijed osvojili naslov prvaka, igrači u Manchester City dres 2023 zbog toga utakmicu nisu shvatili ozbiljno, već su na utakmicu odgovorili s više uzbuđenja nego prije. U 12. minuti Palmer je asistirao Alvarezu za pogodak Manchester Cityja za 1:0 Chelseaja i donio prednost drugom dijelu. U drugom dijelu utakmice Manchester City i Chelsea međusobno su igrali napad i obranu. Iako se Chelsea nekoliko puta približio golu, Manchester City ga je riješio. U 72. minuti utakmice Mahrez je asistirao nakon ubačaja, a rezultat je završio Alvarez pred golom. Mahrez je prvi igrao rukom i pogodak je bio nevažeći. Na kraju je Manchester City dobio Chelsea 1-0.

Ova pobjeda pojačala je atmosferu rane pobjede Manchester Cityja. Manchester Cityju je ovo 3 uzastopne sezone osvajanja trofeja prvaka Premier lige. Manchester City je osvojio tri uzastopna naslova u Premier ligi. Ovo je veliko postignuće. Čestitke Manchester Cityju, čestitamo Guardioli! Alvarez je u dječji dresovi za nogomet postigao pobjednički pogodak za Manchester City i izabran je za igrača utakmice. Iako Harland nije doprinio pobjedi Manchester Cityja u ovoj utakmici, to ne utječe na njega kao jednog od najvećih doprinosa Manchester Cityjevom prvenstvu. Radujem se što će moći osvojiti trostruku krunu za Manchester City!