Trenutno pregledavate Kylian Mbappé igrao je dobro dok je Paris svladao Troyes 3:1

Kylian Mbappé igrao je dobro dok je Paris svladao Troyes 3:1

Paris Saint-Germain je 8. svibnja gostovao kod Troyesa u uzbudljivoj Ligue 1 utakmici. Grand Paris je na kraju došao do važna tri boda rezultatom 3:1.

Nakon početka utakmice oba igrača su bila vrlo agresivna u napadu i borbi za vodstvo. U 8. minuti Kylian Mbappé, u Paris Saint Germain PSG dres 2023, zabio je glavom za vodstvo Pariza. Paris je nastavio sa svojim ofenzivnim naporima do kraja utakmice, tražeći šanse za pogodak. U 59. minuti Vitinha je s dva uzastopna pogotka doveo Big Paris u vodstvo.

Iako je Troyes pokušavao sustići rezultat, igra Grand Parisa je cijelo vrijeme bila vrlo stabilna. U 83. minuti utakmicu je doveo Xavier Chavalerin koji je vratio bod Troyesu. Ipak, pred kraj susreta Grand Paris je došao do još jednog boda za pobjedu s konačnih 3:1.

Igrači Grand Parisa su u ovoj utakmici pokazali vrlo jaku i tehničku razinu. Kylian Mbappé i Vitinha, obojica u dječji dresovi za nogomet, igrali su vrlo dobro u utakmici i svojim su golovima doveli momčad u vodstvo i zapečatili pobjedu. Osim toga, timski rad cijele pariške momčadi bio je vrlo dobar, što je bio veliki razlog zašto je momčad uspjela pobijediti u utakmici. Pobjeda je također omogućila Paris Saint-Germainu da zadrži vodstvo na ljestvici Ligue 1. Vjerujem da će igrači Pariza nastaviti igrati dobro u nadolazećim utakmicama i osvojiti više za momčad. U međuvremenu, također se nadamo da momčad Troyesa može postići izvrsne rezultate u sljedećoj utakmici.