Trenutno pregledavate 41-godišnji Ibrahimović ušao s klupe, Belgija svladala Švedsku 3-0

41-godišnji Ibrahimović ušao s klupe, Belgija svladala Švedsku 3-0

U utakmici 25. ožujka Belgija je svladala selekciju Švedske rezultatom 3-0. Ovo je bilo prvo kolo skupine F europskih pretkola. Usporedba snaga dobro je počela za sebe. Ujedno, još jedan vrlo zanimljiv igrač je veteran Ibrahimović koji je ušao s klupe u Belgija dres 2023, što je, može se reći, oduševilo mnoge navijače.

Utakmica je počela bez pogodaka sve do 35. minute kada je Lukebakio precizno ubacio Lukakua koji je sjajnim udarcem glavom zabio Belgiji za 1:1. Poveli su 0 i došli do prednosti, a Lukaku je također veselo izvodio svoje klasične poteze nakon postignutog pogotka i razveselio publiku.

U 49. minuti Belgija je još jednom pogotkom povećala svoju prednost, a pogodak je postigao Lukaku. Može se reći da je Ibrahimović postao stimulans za motivaciju Lukakua, čineći ga učinkovitijim u ovoj utakmici. briljantan. Uslijedila je 82. minuta drugog poluvremena. Bakayoko se oslonio na svoje vrhunske vještine da doda dvojicu ljudi u nizu, izbjegavši presretanje Švedske, i brzo ispuca loptu Lukakuu. Potonji je lako podigao nogu i pucao u pravu liniju. Najlakši udarac, naravno, imao je i prešutno razumijevanje među suigračima. S druge strane, Švedska kao da nije bila u formi i samo je pasivno pratila Belgiju.

Ipak, najveći doprinos ovoj pobjedi ima Lukaku, a on ima samo 29 godina. U njegovom službenom vrhuncu, iako će biti ozljeda i iskustava oporavka, to će također utjecati na njegovo stanje. 41-godišnjak će također igrati ovu utakmicu Ibrahimovic, njegova pojava je još uvijek stimulirala Lukakua, zbog čega je igrao sjajno u ovoj utakmici. Ako i vi volite nogomet, dobrodošli na našu web stranicu za kupovinu dječji dresovi!