Trenutno pregledavate Roma svladala Udinese 3-0, novi i stari udružuju snage

Roma svladala Udinese 3-0, novi i stari udružuju snage

Dana 17. travnja počelo je 30. kolo Serie A, utakmica između Rome i Udinesea. Novi i stari igrači u AS Roma dres 2023 sjajno su surađivali i izborili pobjedu velikom prednošću od 3:0! Osvojili tri uzastopne pobjede u ligi i učvrstili se na trećem mjestu.

Prvi pogodak na utakmici stigao je u 37. minuti kada je Roma imala prvu priliku za jedanaesterac, snažan udarac Bryana Cristantea, koji je bio preširoko i lopta se odbila od desne vratnice Vratila se i odletjela daleko, ali Romin mladi tinejdžer Nadovezao se Edoardo Bove koji je postigao pogodak i Roma je slavila 1-0. Drugi pogodak bio je u 55. minuti kada je Andrea Belotti precizno ubacio, ne samo da je izbjegao ubačaj Udinesea, već se i čvrsto otkotrljao prema kapetanu Lorenzu Pellegriniju koji ga je pratio s desne strane. Roma je udarcem prema gore ponovno povećala prednost i došla do 2:0.

Treći pogodak stigao je u 90. minuti. Udinese dotad nije zabio niti jedan gol, a ovaj gol je značio i da je Roma potpuno ovjerila pobjedu. Visoko parabolično dodavanje Leonarda Spinazzole na lijevom rubu igrališta i čisti udarac glavom Tammyja Abrahama u šesnaestercu osigurali su pobjedu Rome od 3-0. Za ovu igru se može reći da je prešutna veza između Rima i starih i novih igrača. Zapravo, igrači koji su dali doprinos ovoj igri, bilo da su veterani ili početnici, mladi su.

Dakle, ovdje je uvod u golove u ovoj igri. Roma je sjajno odigrala ovu utakmicu. S druge strane, Udineseov osjećaj za loptu nije baš dobar. Ako i vi volite Romu, dobrodošli na našu web stranicu da kupite jeftini Mbappé dres i proslavite pobjedu s njima!