Trenutno pregledavate Roma 0-0 Bologna, nema nade za prva četiri u Serie A

Roma 0-0 Bologna, nema nade za prva četiri u Serie A

15.svibnja 35. kolo Serie A počelo je žestokim susretom. Roma je igrala u gostima kod Bologne. Nakon 90 minuta žestoke borbe, Roma 0-0 Bologna. Ovaj rezultat je u biti izmakao prva četiri, jer ostala su još samo tri kola. Roma je još uvijek na 6 bodova od četvrtog mjesta, a šanse za povratak su vrlo male.

U 23. minuti Roma je imala priliku promijeniti sudbinu. Belotti, koji je nosio jeftini dresovi za nogomet, bio je ozlijeđen, ali je ipak inzistirao na pucanju, ali ga je spasio Skorou. Da je postignut gol, rezultat bi bio znatno drugačiji. Dapače, kada su vidjeli početnu postavu, navijači su vjerojatno shvatili da se Mourinho želi odreći šanse da osvoji četvrto mjesto u Serie A i zadrži stožer u Europskoj ligi. Umjesto da trošimo energiju u Serie A i povećavamo rizik od ozljeda glavnih igrača, bolje je ostati u Europskoj ligi. Zapravo, Mourinho je bio u pravu što je donio ovu odluku, jer je dosta igrača u momčadi bilo ozlijeđeno, što je iscrpilo Romu. U usporedbi s nedostižna prva četiri mjesta u Serie A, Roma više nade polaže u Europsku ligu. Roma je već u prvom kolu polufinala stekla 1 bod prednosti. Sve dok ne izgube od Leverkusena u drugom kolu, doći će do finala, a onda dobiti 2 utakmice, a Roma će osvojiti Europsku ligu.

Ali Mourinho ipak ima određeni rizik radeći ovo. Odustao je od lige zbog neizvjesnog prvenstva Fed Cupa. Ako uspije osvojiti prvenstvo, bit će heroj momčadi, ali može biti i grešnik. Međutim, ovo kockanje Još uvijek moramo pričekati kraj ove sezone da bismo znali rezultat. A Dybala, glavni igrač u AS Roma dres 2023, nije izašao na teren. Hoće li se pojaviti u sljedećoj utakmici još se ne zna. Moramo pričekati do utakmice da znamo. Zapravo, može li Dybala igrati i dalje je vrlo važno. , nadam se da će se što prije oporaviti i vratiti u tim!