Trenutno pregledavate Juventus je i dalje na trećem mjestu nakon 1-1 remija s Bolognom

Juventus je i dalje na trećem mjestu nakon 1-1 remija s Bolognom

Juventus je 1. svibnja u 32. kolu Serie A remizirao 1-1 kod Bologne u gostima i pretrpio četiri prvenstvena kola. Iako je Juventus privremeno vratio izgubljenih 15 bodova, posljednje utakmice nisu bile idealne. S 5 uzastopnih utakmica bez pobjede, treće mjesto je gotovo izgubljeno, samo tri boda ispred četvrtog mjesta.

Tri boda u ovoj utakmici i dalje su vrlo važna za Juventus. Pobijede li ovo kolo, imat će priliku osvojiti prvenstvo Serie A šest kola prije roka, no na kraju su uzeli samo bod i nisu uspjeli slaviti pobjedu unaprijed. U 7. minuti utakmice Danilo, koji je bio u Juventus dres 2023, nogom je udario Orsolinija u šesnaestercu. Bologna je dobila jedanaesterac i pogodila ga, povela 1-0. U 29. minuti Juventus je dobio kazneni udarac. Milik je izveo penal, ali mu je direktno oduzet! Ipak, Milik je u 60. minuti došao do lopte i pogodio iz voleja, a Juventus je poravnao rezultat! 1-1!

Rezultat igre je šteta za Juventus. Iako su se tijekom cijele utakmice stvarale brojne prilike, one nisu predstavljale prijetnju. Iako je Milik, koji je nosio jeftini dresovi za nogomet, promašio jedanaesterac, srećom je kasnije izjednačio rezultat za Juventus. Konkurencija za prva četiri mjesta u Serie A i dalje je žestoka, a preostali raspored postat će iznimno važan. Nadam se da će Juventus moći dobro igrati u sljedećim utakmicama. Ako i vi volite nogomet, dobrodošli na našu web stranicu kako bismo dres prilagodili isključivo vama!