Engleska je remizirala s Njemačkom 1-1 u drugom kolu EU A razine

U drugom kolu utakmice A razine EU na stadionu Anumi Aragon u Münchenu sastale su se selekcije Njemačke i Engleske. Utakmica je završila neodlučeno 1-1, a oba pogotka postignuta su iz kaznenih udaraca. Hofmann je zabio za Njemačku, a Kane, u Engleska dres 2022, zabio je za Englesku, postigavši svoj 50. međunarodni gol.

Ova dva tima imaju dugu povijest sukoba. Prije ove utakmice sastali su se 37 puta. Njemački tim je imao 15 pobjeda, 5 remija i 17 poraza. Međutim, prošle godine Engleska je u osmini finala svladala Njemačku s 2-0.

U drugom poluvremenu njemačka momčad je povela u 50. minuti golom Hoffmana. U 85. minuti Engleska je izjednačila Kaneovim udarcem iz penala. Bio je to njegov 50. gol za Englesku, impresivan uspjeh.

Utakmica je protekla bez golova, a dvije su momčadi još jednom pokazale svoju snagu i kvalitetu. Nastavak utakmice bit će zanimljiv i navijači s nestrpljenjem očekuju sljedeću utakmicu.

Ako želite podržati svoj omiljeni tim i kupiti dresovi za nogomet, preporučujem vam da posjetite ovu web stranicu gdje možete pronaći različite dresove, uključujući mogućnost da ih prilagodite svojim imenom i brojem. Ako imate pitanja, slobodno me kontaktirajte.