Trenutno pregledavate Manchester City je razbio Arsenal 4-1 dok je Kevin De Bruyne dvostruki udarac

Manchester City je razbio Arsenal 4-1 dok je Kevin De Bruyne dvostruki udarac

U 3 sata ujutro 27. travnja počelo je 33. kolo Premijer lige. Dvije strane bile su Manchester City i Arsenal. Na kraju je Manchester City kod kuće slavio 4-1. U ovoj utakmici igrači Manchester Cityja također su bili u punom sjaju. Kevin De Bruyne u Manchester City dres 2023 zabio je čak dva gola uz suradnju suigrača!

Prvi pogodak na utakmici stigao je u 7. minuti otvaranja, a Manchester City je iskoristio samo tri igrača. Nogometaš Manchester Cityja napravio je super dug pas u donjem desnom kutu vlastitog igrališta, a onda je Erling Haaland primio loptu i proslijedio je do suigrača Kevina De Bruynea, ovaj je nakon primljenog zahtjeva opalio još jedan udarac iz daljine, vratar Arsenala nije uspio spasiti loptu, divan gol! Manchester City je pobijedio 1-0. Bez ovog divnog starta, moral Manchester Cityja je odmah podignut, a svi su održavali vrlo dobro stanje tijekom cijelog procesa. Drugi pogodak pao je u 45. minuti kada je Kevin De Bruyne izveo slobodni udarac, a John Stones glavom glavom doveo City u prednost od 2:0.

Treći pogodak bio je u 54. minuti. Erling Haaland je bio dvostruk od strane trojice nakon što je primio loptu, a zatim dodao loptu do Kevina De Bruynea, koji je direktno gurnuo i pogodio. Manchester City je slavio 3-0. Stavilo je veliki pritisak na Arsenal i teško je nadmašiti ovu točku na vrijeme. Uostalom, Manchester City je u vrlo dobrom stanju i možda neće dati priliku Arsenalu. U 86. minuti utakmice Arsenal je konačno došao do pogotka. Pomogao mu je Leandro Trossard. Rob Holding dobio je loptu u šesnaestercu i zabio gol. Arsenal je konačno stigao do pogotka i došao do 3-1. A posljednji pogodak zabio je Manchester City u sudačkoj nadoknadi. Erling Haaland, koji je navijao cijelu utakmicu, napokon je sam postigao gol! Utakmica je postala 4-1, Manchester City je pobijedio! Moram reći da je ova utakmica bila vrlo uzbudljiva, pogotovo suradnja Manchester Cityja. Ako i vi volite nogomet, dobrodošli na našu web stranicu za kupovinu dresovi za nogomet!