Mahrez je postigao 8 golova u posljednjih 8 utakmica i 21 gol ove sezone

Derbi Manchestera, pobjeda Manchester Cityja 4-1 nad Manchester Unitedom, De Bruyne i Mahrez su zabili po dva puta. dresovi za nogomet

U 68. minuti De Bruyne je izveo udarac iz kuta, a Mahrez je s ruba šesnaesterca pucao u donji lijevi kut te prepisao rezultat na 3-1 i pomogao momčadi da zapečati pobjedu.

U 90. minuti Gundogan je napravio izravan pas, a Mahrez je snažnim udarcem s 10 metara pogodio De Geu i skrenuo u mrežu. Manchester City dres je pobijedio rezultatom 4-1.

Mahrez je u posljednje vrijeme u jako dobroj formi. Nakon povratka s Afričkog kupa, Mahrez je odigrao 8 utakmica. Mahrez je postigao 8 golova i 2 puta asistirao. Među njima su i Fulham i Manchester United zabili po dva puta, jedino Norwich i Everton nisu zabili.

Mahrez je ove sezone u 36 nastupa za Manchester City postigao 21 gol i upisao 6 asistencija. Među njima je postigao 10 golova i 4 asistencije u Premier ligi, 6 golova i 1 asistenciju u Ligi prvaka, 2 gola i 1 asistenciju u Liga kupu, te 3 gola u FA kupu.