Trenutno pregledavate Al-Nassr FC pobjeđuje 7 utakmica zaredom, Ronaldo je i dalje učinkovit

Al-Nassr FC pobjeđuje 7 utakmica zaredom, Ronaldo je i dalje učinkovit

Al-Nassr FC je ostvario 7 uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima, što je razveselilo navijače. U 13. kolu Saudijske profesionalne lige ove sezone, Al-Nassr FC izazvao je Al-Wahda Mekku u gostima. Ova igra je puna neizvjesnosti i uzbudljivih trenutaka.

Na početku prvog poluvremena, Al-Nassr FC pokazao je snažnu ofenzivnu snagu. Telles je iskoristio priliku da postigne pogodak iz slobodnog udarca u 11. minuti za vodstvo Al-Nassr FC. Ovo je bio prvi pogodak Alexa Tellesa u Al-Nassr FC Domaći dres, a također je omogućio navijačima da vide njegovu snagu i učinak. Nakon toga, Abdulelah Ali Al-Amri zabio je glavom u 39. minuti, povećavajući vodstvo Al-Nassr FC-a. Al-Amri je postigao prvi gol u sezoni, ulivši više samopouzdanja i motivacije u momčad.

Na početku drugog poluvremena Al-Nassr FC nije opustio protivnika, već je nastavio pojačavati napad. Ronaldo je uspio u promašenom golu u 49. minuti, prepravivši rezultat na 3:0, pokazao svoju golgetersku sposobnost i snagu u Saudijskoj ligi. Međutim, Al-Wahda Mekka nije htio zaostajati. Anselmo je zabio glavom u 81. minuti za povratak momčadi. Unatoč naporima Al-Wahda Mekke da sustigne rezultatski zaostatak, Al-Nassr FC je na kraju svladao protivnika rezultatom 3-1 i izborio svoju 7. uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima.

Ishod ove utakmice nije bio idealan za Al-Wahda Mekku. Momčad je u prošlom kolu prekinula niz od 4 pobjede u ligi, ali je ponovno izgubila u srazu s Al-Nassr FC. Prošle sezone, Al-Wahda Mekka je također dva puta poražen od strane Al-Nassr FC, a ovaj obračun ipak nije promijenio situaciju. Međutim, igrači Al-Wahda Mekke pokazali su upornost i Anselmo je glavom vratio tim u gol.

U ovoj utakmici, Al-Nassr FC kombinacija je također vrijedna pažnje. Ronaldo se vratio u početnu postavu i formirao ofenzivnu liniju prednjeg terena s Maneom, Taliscom i Otaviom, pokazujući snažnu ofenzivnu snagu momčadi. Brozović i Nagy dobro su igrali u veznom redu i davali stabilnu podršku napadu momčadi. U zadnjoj liniji obranom su zapovijedali Telles i Ghanem, a izvanrednu igru pokazao je i vratar Azidi. Ne može se zanemariti ni Ronaldova briljantna igra u Ronaldo 7 Dječji Dresovi. Ove sezone, Ronaldo je zabio 13 ligaških golova, demonstrirajući svoju snagu i vrijednost kao vrhunski igrač.