Trenutno pregledavate Chelsea i Liverpool su izjednačili 0:0, jedini pogodak nije bio valjan

Chelsea i Liverpool su izjednačili 0:0, jedini pogodak nije bio valjan

U utakmici Premier lige 5. travnja u 3 sata ujutro Chelsea je igrao protiv Liverpoola. Dvije momčadi vodile su žestoku borbu 90 minuta. Rezultatski nisu postigli niti jedan gol, a jedini pogodak na kraju im je poništen. Atmosfera je bila vrlo depresivna.

Zapravo, nogomet je već puno puta došao do gola u ovoj utakmici, ali protivnik je odlično operirao i presjekao loptu. Iako niti jedna momčad nije postigla gol, cijela je utakmica puna detalja, a ima još mnogo toga na što treba gledati. U 6. minuti utakmice Liverpool je zamalo došao do pogotka, no Chelsea je brzo reagirao i presjekao loptu klizećim udarcem. Nakon toga nije bilo golova, a neriješeni rezultat u ovoj utakmici bio je ujedno i šesti dvoboj ove dvije momčadi. Iako je domaći teren bio Chelsea, a cijelu utakmicu opsjedao Liverpool, učinak nije bio dovoljno dobar, a Chelseaju je to već uspjelo 3 puta zaredom. Neuspjeh u pobjedi uvelike je utjecao na moral. Zapravo, nedavna izvedba Liverpoola nije baš dobra, a dvije se momčadi osjećaju kao braća i sestre. Dakle, ova utakmica je ujedno i osmo kolo nadoknade između ova dva tima. Na kraju je ostalo 0:0, a ishod se nije vidio.

U 50. minuti utakmice Kai Havertz u Chelsea dres 2023 zamalo je postigao pogodak. Dok je htio pucati iz daljine, presreo ga je Alisson Becker iz Liverpoola na pola puta. Havertz je ponovno dotaknuo nogometnu loptu i postigao pogodak, ali budući da je pogodak uzrokovan rukom dodirnutom nogometnom loptom, također je poništen. Na taj način dvije momčadi do kraja utakmice više nisu postigle valjan pogodak.

Općenito govoreći, neki ljudi će smatrati da je ova igra dosadna jer nema golova, ali još uvijek ima mnogo zanimljivih mjesta. Zainteresirani navijači mogu doći na našu web stranicu i kupiti isti Mbappé dres 2023 i ponovno proživjeti utakmicu!